होम » पति राज कुन्द्रापछि सिल्पाका आमाछोरी पनि विवादमा तनिए, घरमै पुग्यो प्रहरी

पति राज कुन्द्रापछि सिल्पाका आमाछोरी पनि विवादमा तनिए, घरमै पुग्यो प्रहरी

by नागरिक टुडे

वलिवुड अभिनेत्री सिल्पा सेठठ्ी पनि यतिबेला विवादमा तानिएकी छन् । त्यसो त उनका श्रीमान राज कुन्द्रा अश्लिल फिल्म बनाएको आरोपमा प्रहरी हिरासतमा छन् । यसमा सिल्पाको संलग्नता अहिलेसम्म नपाएको प्रहीले सिल्पालाई ठगीको आरोपमा भने सोधपुछ गर्नका लागि उनको घर पुगेको समाचार ऐजेन्सीले जनाएका छन् ।

सिल्पा र उनकी आमा सुनन्दाविरुद्ध लखनउमा ठगीको आरोपमा मुद्दा दायर भएपछि लखनउ प्रहरीको टोली मुम्बई पुगेको हो ।
सिल्पाका आमाछोरीमाथि ‘आयोसिस स्लिमिङ स्कीन सैलून’ र ‘स्पा वेलनेश सेन्टर’ को ब्रान्च खोल्ने नाममा उनीहरुको कम्पनीमा कार्यरत दुई कर्मचारीले करोडौं ठगि गरेको आरोप लागेको हो । पैसा लिएर सिल्पा र उनकी आमाले आफूहरुले भनेको प्रतिबद्धता पूरा नगरेको आरोप लागेको छ ।

उनीहरुविरुद्ध लखनउमा दुई मुद्दा दायर
सिल्पा र उनकी आमाविरुद्ध लखनउमा दुई मुद्दा दायर भएको छ । लखनउको विभूतिखण्ड प्रहरी स्टेशनमा प्रहरीमा ‘ओमेक्स हाइट्स’ निवासी ज्योत्सना चौहान र हरतगन्ज प्रहरी स्टेशनमा वीर सिंह नामक व्यक्तिले ठगीको केस दर्ता गराएका हुन् । दुवै केसको अनुसन्धानका क्रममा सिल्पा र उनकी आमाको संलग्नता रहेको पाइएको छ । उनीहरुलाई सोधपुछका लागि सूचना पठाइए पनि समयमा नपुगेपछि प्रहरी मुम्बई पुगेको बताइएको छ ।

ज्योत्सनाले पहिलो वर्ष जुनमा सिल्पाको कम्पनीले २ करोड बढी ठगी गरेको मुद्दा दायर गरेकी थिइन् । प्रहरीका अनुसार प्रमाण मिल्नासाथ उनीहरुलाई पक्राउ गरिनेछ ।

जुलाई १९ मा पक्राउ परेका शिल्पाका पति कुन्द्रा १० अगस्तसम्म न्यायिक हिरासतमा रहनेछन् । यस अवधिमका प्रहरीले कुन्द्राको उक्त अश्लिल काममा संलग्न रहेको आरोपमा ११ जनालाई गरिसकेको छ । कुन्द्राले प्रहरीले लगाएको उक्त आरोप निरन्तर गलत भएको बताउदै आएका छन् । प्रहरीले सिल्पालाई पनि क्राइम ब्रान्चको टिमले ६ घण्टा बढी सोधपुछ गरिएको बताइएको छ ।

यिनिहरू पढ्न छुटे की ?